Чисто гола жена е изхвърлило морето рано тази сутрин в Поморие.


За това съобщиха шокирани очевидци, цитирани от Флагман.БГ.


Бегачи, които са спортували на ивицата пред хотел Феста в Новия град са се натъкнали на ужасяващата находка.


"Незабавно подадохме сигнал на телефон 112. Инстинктивно се опитахме да я спасим, но видяхме, че е мъртва. Така и не разбрахме какво е станало с нея", разказа един от свидетелите.


Според източници мъртвата се казва Евелина Н., на 57 години от София. Няма следи от насилие, вероятно дамата снощи е решила да се къпе в морето или се е самоубила. Близките вече са уведомени.

РЕКЛАМА
СПОДЕЛИ👉
РЕКЛАМА

0 comments:

Публикуване на коментар

senzacia-bg.com не разполага с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантира за истинността и, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът й, освен ако не е авторска. Възможно е написаното в някой статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.

КОНТАКТИ:

Популярни публикации